Momentiniai kreditai

Momentiniai kreditai

momentiniai kreditaiMomentiniai kreditai kai kuriems žmonėms tapo neatsiejama kasdienybė. Prireikus gauti greitai pinigų, momentinis kreditas yra išties labai šaunus dalykas. Kreditą gali gauti bene kiekvienas, kuris turi bent 18 metų, yra Lietuvos pilietis, turi nuolatines pajamas ir nėra “juodajame” kreditorių sąraše, t. y. neturi blogos kredito istorijos.

Momentiniai kreditai suteikiami įvairiomis sumomis. Galima pasiskolinti nuo 50 iki kelių tūkstančių eurų. Momentinių kreditų palūkanos yra iš ties nemažos, siekiančios iki 50% ir daugiau, todėl prieš skolinantis verta gerai apgalvoti.

Ilgalaikiai kreditai prekėms

Momentinio kredito didžiausias privalumas tas, jog pasiskolinti galima bet kur: tiek namuose, tiek svečiuose, tiek pasinaudojus mobiliuoju telefonu, ar interneto kavinėse. Suteikimo laikas išties greitas. Jeigu Jūs atitinkate visus reikiamus kriterijus, reikiama pinigų suma Jūsų sąskaita pasieks vos per 10 – 20 minučių, kredito galite prašyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Greitasis kreditas, kaip ir bet kokia kita paskola, netampa našta tik tuo atveju, jei skolinamasi protingai. Prieš skolinantis atsakingai įvertinkite savo galimybes.