Greitosios paskolos

Greitosios paskolos

Greitosios paskolos internetu

Greitosios paskolos internetu paprastai ir dažniausiai gaunamos tikrai greitai. Paprastai greitos paskolos išdavimo, t. y. pervedimo į Jūsų sąskaitą laikas būna trumpas: 10 – 15 minučių.

Tačiau tokios skubios ir greitos paskolos išduodamos tiems, kad skolinasi nebe pirmą kartą, kadangi Jūsų asmeniniai duomenys, banko sąskaita ir kita reikalinga informacija jau yra greitos paskolos įmonės duodamų bazėje.  Tokiu atveju, Jums užtenka internetu užpildyti paskolos paraiškos užsakymą, arba net nusiųsti trumpąją SMS žinutę telefonu ir Jūsų sąskaita banke pasipildys pinigais.

Greitosios paskolos internetuVėl gi, nereikia pamiršti, kad greitos paskolos internetu skolinantis ne pirmą kartą taip lengvai nebus duodamos, jei Jūsų kredito istorija yra bloga. Savo kredito istoriją galite sugadinti ne laiku sumokėję palūkanas, uždelsę kitus mokėjimus ar nepranešę kredito įmonei apie Jūsų sunkią kreditinę padėtį.

Jei Jūsų finansinė padėtis pasidarė bloga ir Jūs nenorite turėti blogos kredito istorijos — būtinai susisiekite su Jūsų kredito įstaiga ir aptarkite susidariusią situaciją su kredito specialistu. Gali būti, kad Jūs nesunkiai rasite abiems pusėms naudingą sprendimą.

Greitosios paskolos internetu gali būti suskirstytos į kelias rūšis:

Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai išduodama  daugelio kredito įmonių visiems, kurie nori pasiskolinti pinigų pirmą kartą. Taip greitų paskolų klientai supažindinami su šia paslauga ir jei greitos paskolos jiems tinka, žmonės tampa lojaliais kredito įmonės klientais, kurie vėliau gauna greitas paskolas tikrai skubiai, kaip tai apžvelgėme aukščiau.

Momentiniai kreditai

Vel gi, situacija su momentiniais kreditais panaši, kaip ir visos panašios situacijos. Momentiniai kreditai nuo kredito registracijos iki pinigų gavimo Jūsų sąskaitos banke užrunka 10 – 15 minučių. Paprastai tai būna jau ne pirma greita paskola.

Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos dažniausiai išduodamos 2 ar 3 metams. Paprastai tai būna didesnė suma už greitąsias paskolas, tačiau mėnesinė palūkanų įmoka būna mažesnė.

Paskolos su užstatu

Paskolos su užstatu palūkanos būna kiek mažesnės už greitos paskolos internetu, kadangi už  paskolą Jūs laiduojate savo turtu: nekilnojamuoju turtu ar savo automobiliu, kurie užstatomi kredito įstaigai, tačiau Jūs galite jais naudotis toliau. Pvz. Mogo paskolos su užstatu.

SMS paskolos telefonu

SMS paskolos užsakomos telefonu, trumpąja SMS žinute.