Paskolų bendrovės

Greitų paskolų bendrovės

Kredito įmonės išduodančios paskolas

greitu paskolu bedrovesDidžiausios ir populiariausios greitųjų paskolų įmonės (paskolų kreditoriai), kurie greitąsias paskolas išduoda visą parą, dažnai be išeiginių dienų, taip pat skubos tvarka, per 10  – 15 minučių nuo greitosios paskolos užsakymo patvirtinimo:

Smscredit.lt — paskolos iki 750€. Pirma paskola nemokamai.

Vivus.lt — paskolos grąžinimas tik po 3 mėnesių. Ilgalaikės paskolos dydis iki 3000€.

Smspinigai.lt — pirma paskola iki 900€ net 4 mėnesiams NEMOKAMAI.

Credit24.lt — pigios paskolos su gera kredito istorija. Asmeninis palūkanų skaičiavimas.

Mogo.lt — greitosios paskolos su užstatu (autoobilis), arba automobiliui pirkti.

Savy.lt — naujausias greitų paskolų kreditorius. Išskirtinės paskolų sąlygos.

Paskoliukas.lt — nuolaidos visoms paskoloms iki 1000€.

BobutesPaskola.lt — pirma 100€ paskola 2 mėnesiams nemokamai.

Greitosios paskolos internetu išduodamos Lietuvos respublikos pilnamečiams piliečiams nuo 18 – 21 metų. Viena iš pagrindinių greitų paskolų sąlygų — gauti pastovias mėnesines pajamas. Taip pat, viena labai svarbi sąlyga, be kurios paskolos išdavimas gali būti atsakytas yra gera kredito istorija. Neturintiems blogos kredito istorijos, greitosios paskolos duodamos pigiau, su mažesnėmis palūkanomis ar ilgesniam kreditavimo laikotarpiui.

Daugelyje greito kredito įmonių paskolų išdavimo sąlygos skiriasi, todėl ieškodami Jums tinkančių paskolų išdavimo sąlygų peržiūrėkite daugelio greito kredito imonių tinklapius. Taip rasite labiausiai Jums tinkama greitą paskolą.

Gavę greitą paskolą nepamirškite laiku mokėti mėnesinių ar savaitinių palūkanų, kad Jūsų kredito istorija liktų švari ir sekančia paskolą gautumėte taip pat palankiausiomis sąlygomis.